Lieve PAPpers,

Heb je altijd al willen weten wat docenten bezighoudt en waarom ze toch altijd zo druk zijn? Of wil je zelf aan docenten laten weten waar jij op dit moment mee bezig bent binnen het onderwijs of juist daarbuiten?

Op dinsdag 18 februari van 17.00-18:30 uur organiseert studievereniging PAP in samenwerking met de Sociale Commissie van de opleiding een student-docent borrel in het Langeveldgebouw. Hierbij leren studenten en docenten elkaar beter kennen buiten het reguliere onderwijs! Dit doen we door het gesprek met elkaar aan te gaan onder genot van een hapje en een drankje. Dit alles helemaal GRATIS!

Schrijf je snel in via https://inschrijvingen.svpap.nl/ en als je geen PAP-lid bent, mail dan naar studie-inhoudelijk@svpap.nl!

Liefs en een vriendelijke groet,
Het 18e bestuur van studievereniging PAP en de Sociale Commissie van de opleiding