Lieve PAPpers,

Ben jij ook nieuwsgierig naar hoe een justitiële jeugdinrichting er van binnen uitziet? Dan is er goed nieuws! De Studiecie organiseert namelijk 20 februari een excursie naar JJI De Hartelborgt in Spijkenisse. Hier zal er een rondleiding gegeven worden waardoor we De Hartelborgt aan de binnenkant kunnen zien. Ook zal er vertelt worden hoe er zorg, opvoeding, onderwijs en behandeling wordt geboden aan de opgenomen jongeren. In de JJI verblijven jongeren die om strafrechtelijke redenen zijn opgenomen in het kader van preventieve hechtenis, nachtdetentie, jeugddetentie of een zogenaamde PIJ-maatregel: plaatsing in een inrichting voor jeugdigen. De leeftijd ligt tussen de 12 en de 23 jaar.

Ben je nieuwsgierig geworden? Schrijf je dan snel in, want vol is vol! De inschrijvingen zullen 12 februari sluiten om 17.00h. De excursie zal 20 februari plaatsvinden om 10.30h tot 12.45h te Spijkenisse, dit is exclusief reistijd! Inschrijven kan op www.svpap.nl!

Liefs,

De Studiecie