Hallo lieve PAPers,

Na al een aantal ontspannende activiteiten willen ook wij als Studiecie heel graag een toffe (online) activiteit voor jullie organiseren!! Op woensdag 6 mei om 19.30 zal er een online lezing worden gestreamd die gaat over het FAS-project. FAS is het Foetaal Alcohol Syndroom, dit is een syndroom dat een kind krijgt als de moeder alcohol heeft gedronken tijdens de zwangerschap. Het FAS-project volgt kinderen die het syndroom hebben en geeft er uitleg over. Na deze lezing zal er de mogelijkheid zijn om aan twee medewerkers van het FAS-project vragen te stellen.
Dus zorg dat je erbij bent op 6 mei! De inloop is vanaf 19.15 en de lezing zal starten om 19.30, ben er dus op tijd bij! De link naar de Teams meeting zal 10 minuten van tevoren op de social media worden geplaatst!

Inschrijven kan vanaf 13:00 via www.svpap.nl

Liefs,
De Studiecie