Hoi lieve PAPpers!

Missen jullie de maandelijkse stamkroeg avondjes in de Stadsgenoot ook zo erg? Gezellig bijkletsen met een pilsie om vervolgens door te rollen naar de chuppi’s?

Wij ook! Daarom zal er dinsdag 12 mei vanaf 20:00u een online borrel zijn via Microsoft Teams met verschillende kanalen. Zo kun je gewoon gezellig bijkletsen vanachter je laptop, of spelletjes spelen aan de bar of in de hoek. Tijdens deze online borrel hoeven wij ons (in tegenstelling tot de huidige 1,5-meter samenleving) niet aan een maximum aantal feestgangers te houden dus nodig vooral al je vrienden uit om langs te komen! We hebben zelfs met het café een deal geregeld dat we onze eigen drank mee mogen nemen!
Leg het bier dus maar alvast koud en zorg dat je erbij bent!

De link van de Teams zal een kwartier voor aanvang van de activiteit in dit evenement geplaatst worden!

Liefs,
Het 18e bestuur