Lieve PAPpers & andere geïnteresseerden,

Wat vliegt de tijd! Inmiddels is het al eind februari en kijken wij uit naar het tweede en laatste symposium van dit studiejaar. Op dinsdag 24 maart 2020 vindt het symposium plaats met als thema ‘Delinquent gedrag bij jeugdigen: van begin tot eind’. Er komen drie sprekers vertellen over verschillende invalshoeken van dit onderwerp. Houd de Instagram en Facebook van PAP Utrecht in de gaten, want de komende weken laten wij weten welke sprekers aanwezig zullen zijn.
Het symposium vindt plaats van 19.00 tot 22.00 uur in de Senaatszaal van het Academiegebouw. Externen zijn ook van harte welkom, dus neem vooral geïnteresseerde vrienden en familie mee. Voor PAPpers kost het symposium 2 euro en voor de externen 3 euro.

PAPpers kunnen zich inschrijven via www.svpap.nl. Externen kunnen een mailtje sturen naar sympociesvpap@gmail.com om te laten weten dat je komt.

De inschrijvingen zijn open vanaf vandaag. Wees er snel bij, want vol=vol.

Wij zien jullie graag op het symposium!

Veel liefs,
de Sympocie

P.S. De eerste 45 PAPpers die zich uiterlijk 15 maart inschrijven, hebben gegarandeerd een plekje.