Dag lieve PAPpers,

Zoals jullie weten kan de studiereis helaas niet doorgaan. Desondanks de omstandigheden willen we jullie toch graag meenemen naar Praag. Dinsdag 14 april om 20:00 uur gaan we op een digitale reis naar Praag! Deze reis is all inclusive en in tegenstelling tot de echte studiereis is deze digitale trip compleet gratis! Van de vliegreis tot het hostel tot de locaties van de activiteiten, alles is inbegrepen! Het enige waar je zelf nog aan moet denken is je favoriete drankje die je tijdens deze reis wil nuttigen.

Met behulp van Discord, Google Drive en Streetview zullen we jullie op eigen houtje een speurtocht door de straten van Praag laten lopen. Jullie gaan een aantal routes lopen door Praag, zodat je de mooiste kanten van de stad gezien hebt. Echter gaan we het jullie niet te makkelijk maken, want de routebeschrijving is verstopt in een aantal vragen en alleen met alle vragen goed kom je op de juiste bestemming aan. Op deze bestemming zal een mooie prijs op je wachten. Naast alle sightseeing is er na de prijsuitreiking nog een heuse Praagse borrel voorzien van muziek en gezelligheid.

Ga jij ook mee? Je kunt je vanaf nu inschrijven via www.svpap.nl!

Groetjes,
De Studiereiscie