Op woensdag 14 maart zal de bestuursinformatieavond zijn. Op deze avond zal uitleg gegeven worden over een bestuursjaar. We gaan het hebben over wat het allemaal inhoudt en wat bijvoorbeeld de taken zijn per functie. Heb je interesse in een bestuursjaar bij PAP, roept het nog vragen op of wil je gewoon met een van de bestuursleden kletsen over hoe het nou is om een vereniging draaiende te houden? Kom dan naar de bestuursinformatieavond! De avond zal zowel een informatief gedeelte als een borrelgedeelte hebben. De inloop is om 19:00 uur en om 19:15 zal de avond echt beginnen. Het zal plaatsvinden op Boterstraat 23, Utrecht (er zal een briefje op de deur hangen).
Inschrijven voor deze activiteit is niet nodig, je kan gewoon langs komen. Je hoeft je zelfs niet op aanwezig te zetten als je dat niet prettig vindt.