Op donderdag 10 september zal PAP op excursie gaan naar de Justitiële jeugdinrichting (JJI) Eikenstein! Eikenstein de Heuvelrug is een behandelinrichting in Zeist voor strafrechtelijk geplaatste jongeren van 12 tot 24 jaar met ernstige gedragsproblemen en/of delinquent gedrag. De jongeren worden hier geplaatst door de kinderrechter. Zij worden verdacht van het plegen van een strafbaar feit, of zijn hiervoor veroordeeld. Het verblijf in Eikenstein is nodig om gerechtelijk vooronderzoek te kunnen doen of om een opgelegde straf of maatregel uit te voeren. Eikenstein zal binnenkort haar deuren sluiten, maar gelukkig kunnen wij donderdagochtend nog langskomen voor een voorlichting en een rondleiding door de inrichting.

We zullen gezamenlijk vertrekken vanaf Utrecht Centraal en verzamelen om 9.00 uur bij Busstation Centrumzijde. Uiteraard is het ook mogelijk om er op eigen gelegenheid naar toe te reizen maar stuur hier dan even een mail over naar studie-inhoudelijk@svpap.nl. Wil je mee op deze onvergetelijke excursie? Je kunt je opgeven voor maar €2, vanaf maandag 7 september om 11.15 uur via de site! De inschrijflijst zal je dan vinden onder dit bericht. Wees er snel bij want VOL=VOL! (Dit kan zelfs al binnen een minuut zijn 😉 )

 

DE INSCHRIJVING ZIT VOL!!
Houd je mail in de gaten of je een plekje hebt weten te bemachtigen.