Het jaar loopt alweer bijna teneinde en dus is het tijd voor de DALV, oftewel de derde ALV. Omdat hier tot nu toe nog geen naam voor was, zijn we maar voor DALV gegaan. Wij nodigen je van harte uit om hierbij aanwezig te zijn. Deze avond zal plaatsvinden op 2 juni vanaf 17.00 uur in Ruppert 116.

De DALV zal dit jaar een beetje anders verlopen als andere jaren. Hij zal, naast de formaliteiten, in het teken staan van brainstormen en het uitwisselen van goede ideeën om PAP vooruit te helpen. Dit zullen we in kleine groepen doen, dus er zal voldoende ruimte zijn voor inbreng en interactie. Indien je nu al weet dat je een bepaald onderwerp ter sprake wil brengen, kun je dit alvast mailen naar secretaris@svpap.nl. Daarnaast is er gratis eten voor iedereen (pastasalade) en zijn er flink wat punten te verdienen voor de commissieledenbattle (2 punten p.p. en een verdubbeling van de punten bij een complete commissie).