Zit je na een daverend happen en trappen van vorig jaar al te wachten op een sappig, medium rare of good old goed doorbakken vervolg? Nog nooit een activiteit van de befaamde PAPa’s meegemaakt en smacht je hiernaar? Dan is dit je kans! Ook dit jaar gaan de PAPa’s weer heerlijk voor jullie koken. Dit keer is er niet alleen sprake van eten en een rondje fietsen, nee nee, maak je klaar voor een heus avondje Smikkelen en Smokkelen! Welk kartel weet de meeste smokkelwaar de stad door te krijgen en hiermee de felbegeerde Nobelprijs van de Smokkelinnovatie te winnen? Denk jij een echte Escobar te zijn of heb je gewoon geen zin om weer zelf te moeten koken, schrijf je dan in voor Smikkelen en Smokkelen! Als dit alles je nog niet hongerig heeft gemaakt om mee te doen zal je je deze avond niet alleen een echte Pablo wanen, maar zorgen de PAPa’s ook voor het echte Frodo gevoel, of als je toch liever je eigen eten bij elkaar jaagt is ook Kadniss van de partij! Voor slechts €5,- kan je op dinsdag 15 november van 18:00-21:00 mee strijden om de felbegeerde prijs en krijg je tijdens die strijd een heerlijke maaltijd met wat drinken aangeboden!

Schrijf je vanaf maandag 31 oktober om 13:00 in voor de eerste activiteit van dit jaar van jullie PAPa’s via deze link.