De volgende studie-inhoudelijke activiteit vindt wel heel dicht bij de PAP-kamer plaats, namelijk in het Langeveldgebouw! Hier zit het Ambulatorium, een academische polikliniek van de universiteit. Hier worden zowel volwassenen als kinderen geholpen met verschillende problemen. Een paar voorbeelden van problemen en stoornissen die er behandeld worden zijn depressies, angststoornissen en leer- of gedragsproblemen. Om de kinderen en volwassenen hiermee te helpen wordt veel gebruik gemaakt van speciale gesprekstechnieken, mega interessant dus! Op maandag 16 oktober tussen 12.00- en 15.00 uur mogen wij een kijkje gaan nemen bij het Ambulatorium. Er zullen meerdere groepen naar het Ambulatorium vertrekken, dus je kan er voor of na je colleges langs! Deze excursie begint met een presentatie en daarna zullen de stagiaires over hun ervaringen vertellen. Bij het Ambulatorium zijn vaak stageplekken voor de master, dus dit is je kans om alvast eens te kijken waar je tegen die tijd eventueel aan de slag kunt! Wees er snel bij want er is slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor deze superleuke en uiteraard ook leerzame activiteit. Voor maar €1,- ben je er bij. Hopelijk tot dan!
Inschrijven kan vanaf maandag 2 oktober via deze link!