Altijd al meer willen weten over de Forensische Polikliniek Kindermishandeling (FPKM), dan is dit de excursie voor jou! Op vrijdag 21 november organiseert de FPKM een informatieochtend waarin zij zullen vertellen over de dienstverlening die zij leveren Er is gelegenheid voor het stellen van vragen en je krijgt een rondleiding. De FPKM is een expertisecentrum voor letselonderzoek bij kinderen en verricht forensisch-medisch onderzoek bij 0- tot 18-jarigen. Dit gebeurt in opdracht van verwijzers uit de juridische en medische sector wanneer er een vermoeden bestaat van mishandeling of seksueel misbruik. Het programma start om 10:15 uur en zal eindigen om 12:30 uur. Inschrijven kan via de site svpap.nl, ga naar inschrijvingen –> Activiteiten en dan naar Excursie: Forensische Polikliniek Kindermishandeling. De excursie kost 2 euro.