PAP zal de Justitiële jeugdinrichting (JJI) Eikenstein op maandag 12 januari een bezoek brengen! Eikenstein de Heuvelrug is een behandelinrichting in Zeist voor strafrechtelijk geplaatste jongeren van 12 tot 24 jaar met ernstige gedragsproblemen en/of delinquent gedrag. De jongeren worden hier geplaatst door de kinderrechter. Zij worden verdacht van het plegen van een strafbaar feit, of zijn hiervoor veroordeeld. Het verblijf in Eikenstein is nodig om gerechtelijk vooronderzoek te kunnen doen of om een opgelegde straf of maatregel uit te voeren. We zullen een voorlichting en een rondleiding krijgen door deze justitiële jeugdinrichting, waar ook het programma “Wij zitten vast” van BNN is opgenomen. Dit programma is iedere vrijdagavond te zien op NPO3.
We zullen samen vertrekken vanaf de Uithof en verzamelen om 13:00 op de PAPkamer. Uiteraard is het ook mogelijk om er op eigen gelegenheid naar toe te reizen maar stuur hier dan even een mail over naar studie-inhoudelijk@svpap.nl. Je kunt je opgeven voor deze unieke excursie voor maar 2 euro, vanaf dinsdag 16 december 13:00 via de site en tot en met maandag 5 januari! Dit in verband met het doorgeven van de deelnemerslijst wat moet wegens veiligheidsvoorschriften vanuit de Overheid. Wees er snel bij want VOL=VOL! 🙂