De allerlaatste studie-inhoudelijke activiteit van dit jaar staat alweer gepland… Op donderdag 21 juni krijgen wij als PAPpers de unieke kans om binnen te kijken in een justitiële jeugdinrichting. Dat wil je natuurlijk niet missen! Om half 11 worden we verwacht in Spijkernisse, waar we tot ongeveer 13 uur een rondleiding zullen krijgen. In deze inrichting zitten jongeren die om strafrechtelijke redenen zijn opgenomen op basis van preventieve hechtenis, nachtdetentie, jeugddetentie of een PIJ- maatregel (Plaatsing in een Inrichting voor Jeugdigen). Daarnaast is dit de enige locatie waar een afdeling is voor ernstige crisisproblematiek en ernstige psychiatrische problematiek. Als je nog niet bent overtuigd: deze spetterende afsluiting van het collegejaar is ook nog eens helemaal GRATIS! Het is wel belangrijk dat je je legitimatiebewijs meeneemt. Er is maar een beperkt aantal plaatsen, dus wacht niet te lang!
Inschrijven kan vanaf donderdag 24 mei 12:00 via deze link!