Donderdag 17 januari 11:00

Hallo lieve PAPpers!


Na de kerstvakantie is het weer tijd voor een interessante excursie! We gaan naar BMC en krijgen daar de workshop ‘Een veilig thuis’. We zullen een korte training krijgen van een leermanager en gedragswetenschapper over de jeugdzorgketen en de rol van de organisatie Veilig Thuis. Verder krijgen we de kans om zelf aan de hand van een casus het plan van aanpak van Veilig Thuis uit te werken en wordt er geoefend met gesprekstechnieken. Tenslotte zal een ambulant begeleider vertellen vertellen over haar werk. Het wordt dus een activiteit vol met boeiende verhalen! En de workshop is ook nog eens helemaal gratis. Dit alles vindt plaats op donderdag 17 januari van 11:00 uur tot 13:00 uur. De locatie is het Yacht-kantoor op Reactorweg 47, in Utrecht. Jullie zijn vanaf 10:30 welkom en zorg dat je er uiterlijk om 10:50 bent. Hopelijk tot dan!

Inschrijven kan vanaf vrijdag 21 december 12:00 uur, via www.svpap.nl!