Pedagogen kunnen na hun studie op verschillende plekken terecht komen. Wist je dat er ook pedagogen in het ziekenhuis werken? Om eens te horen én zien wat zij doen, gaan we op maandag 3 april om 15.00 uur naar het Wilhelmina Kinderziekenhuis (WKZ) in Utrecht. In het WKZ werken zorgverleners van verschillende disciplines samen (een multidisciplinaire aanpak) om de juiste diagnose en de meest geschikte behandeling te kunnen bepalen. Zo werkt de orthopedagoog bijvoorbeeld samen met de kno-arts, audioloog en de logopedist. Op 3 april krijgen we een rondleiding, waarbij we de openbare ruimten waar ouders en kinderen kunnen verblijven bezoeken. Met het oog op privacy en hygiëne-protocollen kunnen we echter geen afdelingen waar patiënten verblijven bekijken. Naast de rondleiding zal er een interactief gesprek met een van de pedagogen plaatsvinden. Je kan al je vragen stellen, dus bedenk vast wat je allemaal wilt weten! 🙂 Ben jij ook erg benieuwd geworden naar wat een pedagoog in het ziekenhuis doet? Je kan al mee voor prijs.
Schrijf je vanaf maandag 20 maart om 11.00u in via deze link.