Aangezien het in november een groot succes was en er toen een enormeeee wachtlijst was, zal op 15 juni de excursie naar het WKZ herhaald worden! Dus save the date!

Woensdag 15 juni gaat PAP weer op excursie naar het Wilhelmina Kinderziekenhuis in Utrecht. De afdeling Pedagogische Zorg zal een rondleiding door het ziekenhuis verzorgen (o.a. de speelkamers en school). Daarnaast zal er een presentatie worden gegeven over de werkzaamheden van een pedagoog in het ziekenhuis en zal de nieuwe visie van de afdeling worden uitgelegd. De excursie zal duren van 10.00 tot 11.30 uur.
Dus heb je altijd al een kijkje willen nemen in een Kinderziekenhuis of ben je benieuwd waar jij later als pedagoog terecht kan komen? Je opgeven voor deze activiteit kan vanaf a.s. dinsdag 31 mei vanaf 12.00 uur via de site. Er zal een inschrijfformulier geplaatst worden onder dit bericht. Je ontvangt een mail ter bevestiging van je deelname! Deelname kost maar 1 euro!