Heb je zin om een avondje de longen uit je lijf te zingen én het goede doel te steunen? Kom dan op donderdag 15 december naar de glazen kroeg voor een fenomenale KARAOKEAVOND! Smeer die keeltjes en kom zingen voor het goede doel, voor een schamele 2 euro kan al een nummer worden aangevraagd! Niet zo’n zin om te zingen? Voor 4 euro laat je iemand anders zingen en voor slechts 1 euro extra mag diegene er ook een dansje bij doen. En het goede nieuws is, ook externen mogen meekomen! Zélfs als ze niet kunnen zingen, want voor 5 euro kan je iemand die wel heel erg afgrijselijk klinkt weer laten stoppen 🙂
Kortom: zorg dat je op 15 december om 21 uur present bent in Café Ome Willem met veel muntgeld opzak, want het belooft een legendarische avond te worden!!!
Je hoeft je voor deze activiteit niet in te schrijven, kom gewoon gezellig langs!