Vol met 335.089 echte Baliekluivers, T-Slokkers of gewoon Utrechters (alles behalve Utrechtenaren) is Utrecht de vierde stad van Nederland, en toch “vind je ’t pas echt in Utrecht”. 

En zo is dat, met haar parken, grachten, studentes en fietsen blijft Utrecht een feestje! Zo ook 20 oktober van 18:00 tot 21:00, en nog tot ver daarna! De 20ste worden er voor al die studentes op hun fietsen namelijk voor slechts €6,- prachtige maaltijden en drankjes bereid. En dat alles te midden van de parken en grachten die Utrecht zo Utrecht maken! 

In het Oer-Hollandse Utrecht ga je op bezoek bij de schaarse, geklede mannen in thema van PAP. Overal waar je word welkom geheten waan je in een ander land. Hier aangekomen loopt het water je in de mond bij het aanschouwen van de verrukkelijke spijzen en wordt je totaal opgeslokt door de aanblik van alle overheerlijke nationale dranken.

We hopen jullie om 18:00 met je bicicleta, jithensa of Fahrad bij de Stadsgenoot te kunnen begroeten met een warm buenas noches, konbanwa of guten Abend, om daar later samen ook weer te eindigen. Voldaan en overlopend van enthousiasme zullen we daar immers horen waar de reis ons verder nog zal brengen…

 

De inschrijving zit VOL! Inschrijven is nog mogelijk, je komt dan op de reservelijst terecht!