Lieve PAPpers,
Woensdag 13 juni zal er weer een Algemene Ledenvergadering plaatsvinden. Dit maal om het kandidaatsbestuur (KB) voor te stellen en om te stemmen over het nieuwe privacy beleid.
De ALV zal om 17.00 beginnen op de Uithof, aansluitend hierop is het Summer Vibes diner (Vaartscherijnstraat 51) waar je je voor moet inschrijven. Zorg dat je op tijd bent. Kan je er helaas niet bij zijn, maar wil je wel iemand machtigen om jouw stem te laten horen? Stuur dan een mailtje naar secretaris@svpap.nl. De stukken zijn twee weken van te voren alvast in te zien via www.svpap.nl. We zullen ze tijdens de ALV projecteren op een groot scherm. Wil je toch de stukken op papier (agenda, notulen en privacybeleid)? Stuur dan een mailtje naar secretaris@svpap.nl.
Inschrijven voor de ALV is niet nodig, je kan gewoon langs komen.