Lieve premasters,
Eindelijk is het zover: de eerste activiteit van het jaar speciaal voor jullie! De Eerstejaarscie organiseert op woensdagavond 9 januari een kroeglezing over transgender diversiteit. Paula Vennix is transgender, psycholoog en sociaal seksuologisch onderzoeker. Zij zal deze avond meer vertellen over de psychische kant en diversiteit onder transgenders. Jullie kunnen alles aan haar vragen, dus bedenk vooral al wat leuke vragen die je aan haar wil stellen! De lezing zal ongeveer een uurtje duren. Aansluitend aan de kroeglezing zal er een borrel plaatsvinden waar we gezellig kunnen napraten. Lijkt het jou leuk en interessant om meer te leren over dit onderwerp, kom dan op 9 januari naar café de Stadsgenoot (Breedstraat 8, Utrecht)! Naast alle premasters die lid zijn van PAP zijn ook Pedagogische wetenschappen premasters die geen lid zijn van harte welkom. Neem dus vooral al je studiegenoten mee!
De inloop is vanaf 19:00 uur en de lezing zal om 19:15 uur beginnen. 

Inschrijven kan vanaf 21 december om 16:00 via svpap.nl

Voor externe premasters die geen lid zijn van PAP mail naar eerstejaarsciesvpap@gmail.com om je aan te melden. Tot dan!