Vrijdag 9 november tot en met zondag 11 november – Ledenweekend: Expeditie PAP

Lieve PAPpers,
De tentamens komen er weer bijna aan. Na al die tentamenstress hebben wij het perfecte weekendje voor jullie op de planning staan! Heb je soms ook zo’n zin om te vertrekken naar een onbewoond eiland? Kom dan met PAP mee op EXPEDITIE! De Weekendcie zal van 9 tot en met 11 november een super vet weekend voor jullie neerzetten, volledig in het thema van Expeditie Robinson! Dus weer voorbereid op de tofste proeven, maar ook vooral heel veel gezelligheid en ontspanning! Voor maar 50 euro kan je erbij zijn!
Natuurlijk is er ook weer de mogelijkheid om zaterdag lekker uit je dak te gaan en gaan we uit met iedereen die mee wil!

We hebben voor wat extra ontspanning taxi’s geregeld voor naar de uitgaanslocatie! Voor maximaal zes euro kan je mee uit! Geef bij je inschrijving aan of je mee uit wilt!

Kijk voor alle informatie het bekendmakingsfilmpje op Facebook!!

Inschrijven kan vanaf maandag 15 oktober om 12:00 uur via www.svpap.nl!