Woensdag 20 maart – Lezing Centrum seksueel geweld

Lieve PAPpers,
In maart is het weer tijd voor een boeiende studie-inhoudelijke activiteit. Op de uithof krijgen we een lezing van Centrum Seksueel Geweld (CSG). We zullen eerst te horen krijgen over de werkwijze van het CSG en over de prevalentie en verschillende vormen van seksueel geweld. Verder leren we over de gevolgen en mogelijke behandelingen van seksueel misbruik, in het bijzonder over kinderen en jongeren als slachtoffer. Ook de rol van orthopedagogen binnen het CSG zal aan bod komen. Tijdens deze interessante lezing gaan we ook zelf met een casus aan de slag. De lezing vindt plaats op woensdag 20 maart van 15:00 uur tot 16:30 uur, in lokaal Ruppert 123. De activiteit is ook nog eens helemaal gratis. Wil jij hierbij zijn?

Inschrijven kan vanaf maandag 4 maart 12:00 uur, via www.svpap.nl!