Op woensdag 22 oktober staat er weer een leuke (gratis!) lezing gepland! Annemieke Klaarbergen werkt al een aantal jaar voor het crisis-observatie centrum op Curacao. Ze komt vertellen over haar werk en over de mogelijkheid om als vrijwillger daar zelf aan de slag te gaan! Stichting Encelia (voorheen Kinderdorp Hebron) springt in op de nood die op Curaçao heerst. Kinderen, jongeren en ouders wordt een helpende hand geboden. Dit wordt gedaan door het opvangen van kinderen die uit een crisissituatie komen en door het geven van opvoedondersteuning aan ouders. Lijkt het je leuk hier meer te weten over te komen of zou je zelf wel als vrijwilliger een tijd aan de slag willen gaan, meld je dan aan! Dit doe je door je naam en studentnummer te mailen naar studie-inhoudelijk@svpap.nl. De lezing zal plaatsvinden om 13:00 en is, zoals net al subtiel vermeld, gratis.