Kanker… wat als een van je ouders het opeens krijgt?

Ingeborg Lups-Dijkema werd getroffen door de ziekte én overwon hem. Daarna besloot zij de stichting ‘Langs de Zijlijn’ op te starten, want de ziekte kanker heb je niet alleen. Kinderen van een ouder met kanker krijgen het namelijk ook (vaak) zwaar te verduren. Een periode van angst en onzekerheid breekt aan en er wordt vaak niet stilgestaan bij de impact die de situatie op het kind heeft.

Langs de Zijlijn is een stichting die aandacht vraagt voor kinderen in deze positie en deze kinderen een stem geeft. Ingeborg zal op 9 mei om 15.15 haar verhaal komen delen met ons. Zij zal deze lezing samen met Dineke Verkaik, die onderzoek doet naar de invloed van kanker in het gezin, geven. Dus, wil jij precies weten wat het effect van kanker in het gezin is? Dan mag je deze lezing niet missen!  Aan deze interessante en aangrijpende lezing zitten geen kosten verbonden.
De inschrijving hiervan verloopt via What’s Next, via deze link.