Vrijdag 26 t/m zondag 28 mei – Liftweekend
Jullie hebben als het goed is allemaal het filmpje voorbij zien komen tijdens de hoorcolleges. Om jullie geheugen nog even op te frissen voor het mooiste weekend van het jaar komt hier nog even een korte opsomming over wat je kunt verwachten van hét Liftweekend!
Datum: vrijdag 26 mei t/m zondag 28 mei
Kosten voor het Liftweekend slechts 55 euro
Inclusief:
-2 overnachtingen in Triër
-Ontbijt
-Super leuke activiteit op Zaterdagochtend
-1 keer uiteten!
-Daarnaast is Liften echt een unieke ervaring die je niet zult vergeten!
Triër is een super leuke stad, waar je zaterdagmiddag lekker kunt gaan shoppen, biertjes drinken op het terras of leuke bezienswaardigheden kunt bezoeken! Zaterdagavond kun je je ook nog goed vermaken in de kroegen van Triër en kun je natuurlijk ook een dansje wagen in een van de clubs! Terugweg mag je helemaal zelf bepalen. Je kunt weer terug liften of met de trein terug. Kortom, het wordt een super leuk weekend en dat wil je niet missen! Je kan je opgeven in duo’s maar ook alleen!
De inschrijving opent maandag 3 april om 12:00 uur via deze link.