Maandag 20 mei

Hoi lieve PAPpers,

Studeer je (ortho)pedagogiek en wil je meer praktische informatie krijgen over de verschillende werkvelden? Kom dan naar deze informele praktijkavond, georganiseerd door de Nederlandse vereniging van pedagogen en onderwijskundigen (NVO) en studievereniging PAP. Deze avond is helemaal gratis!
Een aantal ervaringsdeskundigen zullen meer vertellen over hun werk en praktijkervaringen. Grijp je kans om vragen af te vuren op toekomstige collega (ortho)pedagogen in de gehandicaptenzorg, de geestelijke gezondheidszorg, de jeugdzorg en het onderwijs. Wie weet hebben ze handige tips voor je!
De netwerkavond is op maandag 20 mei van 19.15 – 21.00 in de bovenzalen van café Florin (Nobelstraat 2-4 te Utrecht). Let op: opgave vooraf is wel noodzakelijk!
Programma:

19.15 – 19.30: Inloop, aanmelden en indeling

19.30 – 20.10: Ronde 1

20.20 – 21.00: Ronde 2

Inschrijven kan vanaf donderdag 25 april 12:00 via svpap.nl. Hierbij kan je je inschrijven voor 3 van de 4 domeinen: Jeugdzorg, Gehandicaptenzorg, Onderwijs en Geestelijke Gezondheidszorg. Wij proberen je 1e en 2e keuze te honoreren.