Wat heerlijk om dit te schrijven, terwijl het zonnetje schijnt. Dit roept een echt vakantiegevoel op. Maar wel ironisch als we denken aan vakantie, dat wij meteen denken aan Split, Albufeira of Kreta. Hoe zit het met vakantie vieren in Nederland?
Ook in Nederland kan je heerlijk vakantie vieren. Gezellig naar de camping, of met z’n allen op een bungalowpark, gezellig een strandhuisje of juist gewoon in een hotel. Iets wat wij Nederlanders altijd vergeten dat mogelijk is, maar eigenlijk doen wij precies hetzelfde in het buitenland. Daarom presenteer ik de top 10 beste vakantieparken van Nederland, volgens D-Reizen:

 1. Roompot Beach Resort, Zeeland
 2. Dormio Resort Maastricht, Limburg
 3. Vakantiepark Beekse Bergen, Noord-Brabant
 4. Vakantiepark de Krim, Texel
 5. Roompot Callassande, Noord-Holland
 6. Vakantiepark Slagharen, Overijssel
 7. Vakantiepark Westerbergen, Drenthe
 8. Center Parcs de Kempervennen, Noord-Brabant
 9. Hart van Drenthe, Drenthe
 10. Landgoed Ruwinkel, op de grens van Utrecht en Gelderland
  Wil je meer lezen over deze plekken? Klik dan op de volgende link: https://www.d-reizen.nl/inspiratie/mooiste-vakantieparken-nederland
  Wil je gewoon lekker thuis slapen, maar wel leuke dagjes uit plannen in Nederland. Hier is een lijstje van leuke buitenactiviteiten, volgens tripadvisor:
 • Keukenhof
 • Lekker wandelen door de Jordaan, en als je dan toch al in Amsterdam bent, neem dan een kijkje door het vondelpark
 • Dagje pretpark
 • Zaanse schans
 • Heineken experience
 • Gezellig dagje dierentuin
 • Nederlands openluchtmuseum
 • Fort Sint-Pieter
 • En persoonlijk favoriet, een heerlijk dagje Scheveningen.
  Er zijn nog veel meer leuke dagjes weg in Nederland. Inspiratie nodig? Neem dan een kijkje op deze site: https://www.tripadvisor.nl/Attractions-g188553-Activities-oa150-The_Netherlands.html
  Dus als jij het vakantiegevoel toch wilt beleven, maar niet naar het buitenland gaat, neem dan een kijkje bij een van deze plekken. Want als de zon zo heerlijk blijft schijnen als nu, kan je net doen alsof je in Split of op Kreta bent. Fijne vakantie allemaal 🙂