JAAAAA, de actie rondom Serious Request is bekend: PAP locked up! De bestuursleden van PAP zullen zich van dinsdag 15 december 12.30 tot woensdag 16 december 12.30 uur opsluiten op de PAPkamer. Hierbij zullen zij niks eten en alleen water drinken.

Om het bestuur, en dus Serious Request, te steunen vragen wij jullie geld te doneren op de PAPkamer of geld over te maken via de volgende actielink: https://kominactie.3fm.nl/actie/pap-locked-up. Daarnaast is het mogelijk om het bestuur ludieke opdrachten te geven die zij ter plekke uitvoeren en plaatjes aan te vragen in ruil voor een donatie!

Ook zal er op de laatste stamkroegavond van dit jaar (17 december) een photobooth gehouden worden geheel in het thema van kerst, er kunnen dan grappige polaroid foto’s gemaakt worden voor €2,- en al het opgehaalde geld wordt gedoneerd aan Serious Request. Daarnaast zal deze avond de bekendmaking van het totaal opgehaalde bedrag zijn. Wees er dus bij!

Hopelijk zien we je tijdens PAP locked up! en de stamkroegavond!