De eerste PR-week van het jaar komt er ook al weer aan en zal in het teken staan van muziek! (En gratis eten!!!). In deze hele week zijn alle activiteiten die je op de poster ziet staan helemaal gratis! Kom dus gezellig, voor, tijdens of na je colleges langs op de PAPkamer om mee te doen aan alle leuke activiteiten. Van maandag tot en met vrijdag zijn er elke dag activiteiten. Een overzicht hiervan is te zien op de poster en op de flyers op de PAPkamer. Kom bijvoorbeeld maandag langs om jouw brede muziekkennis te showen, of woensdag om al jouw creativiteit los te laten op cupcakes. Ook kan je donderdag avond de sterren van de hemel zingen op een karaoke-avond. Voor deze hele week is inschrijven niet nodig, alleen voor de karaoke-avond zodat we weten hoeveel animo hier voor is ;). Daarvoor kan je je vanaf maandag 25 september 12:00 inschrijven via www.svpap.nl. Plus; elke activiteit telt mee met de commissieleden battle, dus wil jij jouw commissie alvast een flinke boost geven, zorgt dan dat je er bij bent!
Hopelijk tot dan!