Woensdag 24 april – Koningsdag

Liehieve PAPleden,

Deze stamkroeg wordt een oerhollands feestje met als thema: Koningsdag. De kroeg zal rood, wit en blauw kleuren terwijl de avondnacht een oranje gloed zal afgeven. Zullen er kaasblokjes met een zilveruitje aanwezig zijn om deze verjaardag te vieren? Dat is nog geheim, maar waarschijnlijk niet. Zullen er bitterballen zijn? Tsja, wie weet. Spelletjes dan. Spijkerpoepen it is. Or is it? Nouja, gezelligheid is in ieder geval van de orde dus deze avond komt goed. Daarnaast zal het thema van de almanak bekend gemaakt worden. Het grootst bewaarde geheim van het PAPjaar. Meer dan genoeg goede redenen om te komen? Ja, dat is zeker.

Jullie zijn welkom op woensdag 6 maart, tussen 21:00 en 23:00 in Café de Stadsgenoot, Breedstraat 8. Tot dan.

Inschrijven is niet nodig, kom gezellig langs!