Landgenoten,
Driewerf hoera voor de Koning! Hoera! Hoera! Hoera!
Doet dit je ergens aan denken? Ons in ieder geval wel, namelijk Koningsdag! 27 April is het weer zover: de dag dat heel Nederland de straat opgaat en het hele land oranje kleurt. Op vrijmarkten, feesten en festivals draagt iedereen zijn steentje bij aan een van de mooiste en gezelligste feesten van het jaar (al dan niet met een vrij hoog alcoholpromillage in zijn/haar bloed). Omdat wij bijna niet meer kunnen wachten tot het zover is, hebben we vast een pre-party georganiseerd! Dit feestje zal plaatsvinden op dinsdag 25 april om 21.00 uur in onze stamkroeg, Café De Stadsgenoot.
Wij, de Feestcommissie, hopen dat jullie weer in grote getale aanwezig zullen zijn om deze heugelijke dag met ons mee te vieren. Trek je oranje kleding en mooiste, koninklijke accessoires vast uit de kast en leer het Wilhelmus uit je hoofd, zodat je maximaal bent voorbereid op dit feestje. Mocht je echt inspiratie hebben is het schrijven van een nieuw Koningslied misschien ook geen gek idee…
Wij hebben er veel zin in! Jullie hopelijk ook!
Koninklijke groet,
De Feestcommissie
Inschrijven voor de stamkroegavond is niet nodig, kom gezellig langs!