Valentijnsdag. Voor sommige mensen een dag om naar toe te leven en de allerleukst date ooit te hebben met je crush of vriend(in). Voor andere mensen is het echter de meest treurige dag van het jaar waarin je met pizza, ijs en chocola romantische huilfilms kijkt en je je toekomst met 10 katten al helemaal voor je ziet. Hoe het ook voor jou is, je hebt altijd een goede reden om naar de stamkroeg te komen! Of het nou is om te vertellen hoe geweldig het was of om even uit te huilen en je forever-alone-verdriet weg te drinken, de Feestcie staat sowieso voor je klaar met een verrassing! We hopen jullie dan ook allemaal te zien op 21 februari om 21.00 uur in De Stadsgenoot!
PS. Je kan tijdens deze stamkroeg al je flirtvragen stellen aan Fleur, het antwoord kan je aan het eind van dit jaar vinden in de almanak!
Inschrijven voor deze activiteit is niet nodig, kom gezellig langs!