Dames en heren, geachte aanwezigen,
Het is ons een eer en een waar genoegen, u aan te kondigen: *tromgeroffel*  het 16e bestuur der Studievereniging PAP!!
Klinken deze woorden je vreemd in de oren? Die kans is groot als je nog net zo min als wij kunt geloven dat er alweer bijna een jaar voorbij is! Dit geldt natuurlijk voor de studie, maar ook voor het bestuur. De zes toppers die zich het afgelopen jaar hard hebben ingezet om geweldige activiteiten te organiseren en de vereniging draaiende te houden, zijn alweer bezig met het vinden van opvolgers. Op het moment dat de stamkroeg plaatsvindt, zullen ze deze opvolgers ondertussen gekozen hebben en zullen deze ook bekend worden gemaakt. Het belooft een groot feest te worden, dus dat mag je niet missen! Reserveer daarom 23 mei vanaf 21.00 uur vast in je agenda, zodat je naar de stamkroeg kan komen om het kersverse bestuur te feliciteren en op hen te proosten.
Tot dan!
De Feestcie
Je hoeft je niet in te schrijven voor de stamkroeg. Kom gezellig langs!