PAP is zestien jaar en dat wordt groots gevierd! De hele week staat in het teken van deze bijzondere verjaardag. Wat natuurlijk op een zestiende verjaardag niet kan missen is een fantastische spelletjesmiddag! Deze Sweet Sixteen kun je deelnemen aan een grote Mario Kart competitie, een fanatiek potje Twister, het altijd leuke Ligretto en nog veel meer leuke spelletjes. Kan je niet goed tegen je verlies? Dan is er ook de optie om je nagels te lakken (roze natuurlijk) en te roddelen alsof je weer zestien bent. Dit alles doen we onder het genot van heerlijk gebak en lekkere drankjes. Voor het feestje verzamelen we op donderdag 22 maart om 13:00 op de PAPkamer en het zal rond 16:00 afgelopen zijn. Iedereen is van harte uitgenodigd, inschrijven is niet nodig! En de jarige trakteert, dus deze middag is ook nog eens helemaal gratis. Tot dan!​