Woensdag 28 november – Symposium
Lieve PAPpers,
 
Het schooljaar is alweer een poosje bezig, dus staat het eerste symposium al voor de deur! Op woensdag 28 november zullen verschillende sprekers ons komen informeren over het syndroom van Münchhausen by proxy. Münchhausen by proxy is een vorm van kindermishandeling, waarbij ouders hun kind zelf ziek maken en dan medische hulp gaan zoeken. De sprekers zullen vanuit verschillende invalshoeken het thema bespreken.
 
Het symposium zal plaatsvinden van 18.30u tot 21.30u in het Willem C. van Unnikgebouw, zaal Groen. Iedereen is welkom! Dus neem je moeder, vader, broer, zus, opa, oma, neefje, nichtje of wie dan ook mee!
 
PAPleden kunnen zich inschrijven via www.svpap.nl. Een kaartje voor PAPleden zal 3 euro kosten. Externen kunnen mailen naar sympociesvpap@gmail.com om zich aan te melden voor dit toffe symposium. Laat in het mailtje weten met hoeveel mensen je komt :D. Externen betalen 4 euro. Kaartjes van externen dienen aan de deur CONTANT betaald te worden. Pinnen is dus niet mogelijk,
Inschrijven kan vanaf vrijdag 9 november om 12.00u via svpap.nl.
 
 
Tot op het symposium!
 
Veel liefs, de Sympocie