Maandag 6 mei – Symposium: Verlies in het gezin

Mede mogelijk gemaakt door Utrecht Universiteitsfonds

Halloo lieve PAPers (en niet PAPers),

Het was even wachten, maar 6 mei is het weer zover! Het tweede symposium van PAP zal dan plaatsvinden. De commissie heeft keihard gewerkt om er een mooie avond van te maken. Het thema van deze avond zal ‘Verlies in het gezin’ zijn. Er zullen verschillende
sprekers komen praten over rouw na het verlies van een familielid en het effect hiervan op het gezin en op kinderen. Het belooft een mooie avond te worden. Het vindt tenslotte plaats in het Academiegebouw van de Universiteit. Genoeg redenen om te komen dus. De avond zal om 19.00 beginnen, inloop om 18:30. De prijs wordt later bekend gemaakt via Facebook.
Inschrijven kan vanaf 27 maart. PAP-leden kunnen zich inschrijven via de site. Externen kunnen zich inschrijven door even een mailtje te sturen naar sympociesvpap@gmail.com.
Zet in het mailtje je naam en het aantal personen die je wil opgeven.
Voor het symposium zal er een diner plaatsvinden voor alumni. Als alumni zich hiervoor willen inschrijven, kunnen zij dit vermelden in het mailtje van inschrijving voor het symposium.
We hopen jullie allemaal 6 mei te zien!

Veel liefs,
De Sympocie!