Donderdag 20 december 13:30 – Training Raad van de Kinderbescherming
Hallo PAPpers!

Vlak voor de kerstvakantie hebben jullie nog een kans om een interessante activiteit bij te wonen! Op donderdag 20 december van 13:30 uur tot 15:00 uur komt een medewerker van de Raad van de Kinderbescherming ons een training geven. We zullen van alles leren over de werkwijze van de Raad en te horen krijgen wat onze rol als pedagoog zou kunnen zijn binnen de organisatie. Aan de hand van casuïstiek zullen we een beeld krijgen van de moeilijke situaties waar de Raad voor de Kinderbescherming mee te maken krijgt. Het zal een activiteit worden die je aan het denken zet en waarbij je actief betrokken wordt! Nog meer goed nieuws: de activiteit is helemaal gratis. Wil jij hierbij zijn?
Inschrijven kan vanaf vrijdag 7 december 12:00 uur, via www.svpap.nl!