Jaaaaaa opgelet voor:
1) alle depressieve single vrouwen van PAP die uit de put moeten worden gevist omdat ze hopeloos verlangen naar een beetje liefde en zwijmelen in hun leven maar bij pedagogiek zo’n beetje 0% kans hebben de liefde van hun leven tegen te komen
2) alle vrouwen van PAP die als happy singles door het leven gaan en gewoon heel blij worden van romantische comedies en chocola
3) alle vrouwen van PAP die wél bezet zijn maar een vriend hebben die niet blij wordt wegzwijmelen bij de slechtste films met bergen eten en dus hopeloos verlangen naar vrouwen om dit mee te kunnen doen
4) alle mannen van PAP die stiekem ook heel erg houden van dit soort vrouwengeneuzel (ze studeren niet voor niks pedagogiek)

Voor jullie, ja voor JULLIE, organiseert de uitjescie de ideale valentijns-chocolaeet-filmkijk-avond!

De precieze locatie en tijd zullen nog bekend gemaakt worden, maar hou in ieder geval 9 februari ‘s avonds vrij! Schrijf je snel hieronder in want deze activiteit kost helemaal niks!