Maandag 13 mei- Vrijdag 17 mei: Vrijwilligersactie Schrijf ze Vrij

Lieve PAPpers,

Wereldwijd voert Amnesty International actie voor vrijheid, gelijkheid en rechtvaardigheid. Om te strijden voor onze mensenrechten hebben we jullie hulp nodig! Er zitten namelijk honderden mensen onterecht vast. Door brieven te schrijven voor deze mensen kan Amnesty druk zetten op de autoriteiten in andere landen waar deze mensen onterecht gevangen houden. Deze brieven hebben er al meermaals voor gezorgd dat mensen zijn vrijgelaten. Ook dit jaar kan je je dus weer inzetten om hieraan mee te helpen door in de week van 13 tot en met 17 mei brieven te komen schrijven op de PAP-kamer! Hiermee steun je het goede doel en verdien je ook punten voor de commissieledenbattle als je een brief komt schrijven. Deze kun je ook nog eens verdubbelen wanneer je 20 brieven schrijft! Inschrijven is niet nodig! Op de PAP-kamer ligt alles voor jullie klaar dus kom vooral langs!