Zondag 16 juni – Vrijwilligersdag voor KIKA

Liefste PAPpers,


Het laatste blok is alweer aangebroken en we gaan richting de zomer. In deze zonnige tijd is er een mooie kans om er te zijn voor een ander. Op zaterdag 16 juni is het namelijk zover: de vrijwilligersdag voor KiKa! Op die dag rent een groep gedreven mensen de Run for KiKa, en jij kunt daarbij helpen. De kinderen die zelf een stukje mee rennen of van wie de ouders meedoen aan de KiKaRun, hebben namelijk vrijwilligers nodig die helpen bij de Kidsfun. Met een groep PAPpers zullen wij spelletjes spelen, knutselen en het gezellig hebben met de kinderen. Wil jij meehelpen en bijdragen aan het belangrijke doel van KiKa? Dan is dit je kans. De vrijwilligersdag op 16 juni duurt van 10:00 uur tot 17:00 uur en vindt plaats in het Maximapark in Utrecht. De activiteit is natuurlijk gratis.

Inschrijven kan vanaf maandag 29 april 12:00 uur, via www.svpap.nl!