Het kiezen van een studiepad kan best lastig zijn. Wil je richting orthopedagogiek, maatschappelijke opvoedingsvraagstukken of misschien toch een research master doen? En wat voor baan zou je uiteindelijk kunnen krijgen? Op woensdagavond 2 mei van 19.00 tot 21.00 (in de What’s Next week) zal een activiteit plaatsvinden waar oud Pedagogische Wetenschappen studenten van alle richtingen vertellen over wat voor werk zij nu doen! Zij zullen een korte presentatie geven waarbij ze vertellen over hun baan, hierbij mag je al jouw vragen stellen! Dit kan helpen om jou een beter beeld te geven van het toekomstige werkveld. Deze activiteit zal plaatsvinden in de Universiteitsbibliotheek Binnenstad, kamer de Eetkamer.
Dus, twijfel jij nog over welke richting je op wil met jouw studie?
Meld je dan aan via het inschrijfformulier op www.whatsnextfsw.nl