Sporten, gezelligheid, lekker eten en gluhwijn, meer heb je niet nodig voor een heerlijk winteravondje! De sportcie begrijpt dit donders goed, en daarom organiseren zij een winters cycling diner voor jullie, waarop al deze fijne dingen van de partij zullen zijn! De avond zal plaatsvinden op 17 december, vanaf 18 uur. Jullie zullen in groepjes van huis naar huis fietsen, en in elk huis staan commissieleden klaar met een lekker winters hapje. Uiteindelijk zullen we met zijn allen eindigen in de stadsgenoot, waar we op de stamkroegavond nog even met zijn allen kunnen uitbuiken en een laatste drankje kunnen drinken! Voor slechts 6 euro zorgt de sportcie voor een avond vol lekker eten en drinken (gluhwijn)! Het enige wat jij nog moet doen is fietsen van huis naar huis en je inschrijven via de site natuurlijk!