Op donderdag 12 februari staat er een workshop effectief en respectvol communiceren met kinderen op het programma. Deze training zal gegeven worden door Yoaundi van Staa-Bisschop, zij geeft trainingen vanuit de YOU&I methodiek. Het programma van de middag zal er als volgt uit zien:
13:15 uur ontvangst met koffie en thee.
13:30 uur effectief communiceren: helikopter view en valkuilen.
14:15 uur Praktische handvatten in het creëren van een meer open relatie met het kind.
14:45 uur Korte pauze
14:55 uur Praktische handvatten in het begeleiden van kinderen in conflict met elkaar.
16:00 uur Einde
Eind vorig collegejaar heeft Youandi een vergelijkbare workshop gegeven maar een deel is ook nieuw! Daarnaast is het opfrissen van geleerde handvaten natuurlijk nooit verkeerd. Mocht je vorig jaar ook hebben deelgenomen en nog steeds geïntersseerd zijn mail dan naar studie-inhoudelijk@svpap.nl voor meer informatie over de nieuwe elementen van de training.
De kosten bedragen 4 euro en opgeven kan via svpap.nl. De locatie wordt later bekent gemaakt.