De studiereis is nog niet geweest of de volgende PAP-reis staat al op de planning! We gaan dit jaar voor het eerste samen op VAKANCIE! Geen studiegerelateerde activiteiten, geen wintersport, maar gewoon lekker luieren, bijkomen, het gezellig hebben, uitgaan, eten, drinken, knappe buitenlanders regelen, zonnen, zwemmen, cocktails drinken, lezen, spelletjes spelen, zonnebrand smeren, beachboys uitchecken, je laten redden door een strandwacht en nog veeeeeeeel meer! En met welk reisgezelschap is dat nou leuker dan met PAPpers?!
En we gaan naaaarrr….. DAT IS NOG EVEN GEHEIM!
Er zijn meerdere hints op Facebook geplaatst. Dit zijn foto’s van locaties van de bestemming. Herken je het? Of herken je het niet? Kom dan 17 januari om 12:45 tot 13:15 naar de evenementenruimte van het Langeveldgebouw voor de bekendmaking van de bestemming van de vakancie!
De inschrijving van de vakancie gaat maandag 23 januari open. Blok het alvast in je agenda! De precieze tijd wordt later nog bekend gemaakt.