De decembermaand is aangebroken, het wordt kouder en kouder. Nog even en het is winter. PAP wil je daarom graag helpen om deze barre tijden door te komen. Je kunt namelijk vanaf nu een PAP trui bestellen!
Natuurlijk zijn er, naast het weer, genoeg andere excuses om de trui aan te schaffen. Zo is het een leuk kerstcadeautje voor jezelf, lekker voor op de piste tijdens de wintersport en ideaal om in te sporten (of in te slapen).

 

Je kunt de unisex trui bestellen in héél veel verschillende kleuren, kies je lievelingskleur uit op:
www.promotionalbrands.eu/100000017/GIL18500

Achterop de trui komt het PAP logo te staan (ook in kleur naar keuze) en op de linkerborst kan je je naam laten drukken.

Dit alles voor de mooie prijs van 20 euro!

Vul het onderstaande formulier in vóór de kerstvakantie en kom je PAP trui na de vakantie halen op de PAPkamer!