Hoi hoi lieve dames,
Het is hoog tijd voor de langverwachte volgende activiteit van de mannen. Wij zullen jullie een comedyavond gaan bezorgen, een beetje in de trend van de lama’s. Wij hebben een professional onder ons dus dit belooft een mooie, maar vooral ook hilarische, avond vol verrassingen te gaan worden.
Wij zien jullie graag om 19:00 uur op donderdag 15 februari bij Nedereindseweg 402 in Nieuwegein. Natuurlijk zullen er een paar van onze welgemeende mannen klaar staan om jullie te begeleiden naar de locatie vanaf Utrecht centraal. Meer informatie hierover zal snel volgen op facebook. De prijs is slechts 1 euro. Tot slot is de verwachting dat de show tot 21:00 zal duren, maar in verband met de overweldigende gezelligheid zou dit wat uit kunnen lopen.
Tot dan!
Veel liefs, de mannen.
Inschrijven kan vanaf donderdag 8 februari via deze link!