Het is tijd voor de eerste activiteit van de leukste commissie van PAP. De mannen zullen een heuse drank proefavond voor jullie organiseren. Onze welgeklede hunks zullen jullie voorzien van meerdere exquisiete drankjes met professionele toelichting over het desbetreffende drankje. Hierna mogen jullie beslissen bij welk mannelijk lid dit drankje het meeste past. Tussendoor zullen jullie vermaakt worden door middel van een intellectueel uitdagende quiz. Wij zullen onze lieftallige dames op hun wenken bedienen om hen een onvergetelijke avond te bezorgen. Let op deze avond is voor PAPleden van 18 jaar en ouder! De avond vindt plaats op dinsdag 14 november van 19:00 tot 21:00 en het zal slechts 4 euro per persoon kosten. Hier gaan we samen een avond van maken die we nooit zullen vergeten.
Inschrijven kan vanaf woensdag 1 november 12:00 via deze link!