Blik op het werkveld: Praktijkavond (ortho)pedagogiek
Maandagavond 11 januari vindt de jaarlijkse NVO praktijkavond plaats. De Nederlandse vereniging van pedagogen en onderwijskundigen organiseert deze avond speciaal voor PAP. Ervaringsdeskundigen zullen meer vertellen over hun werk en praktijkervaringen. Er zullen orthopedagen aanwezig zijn die werkzaam zijn in de gehandicaptenzorg, de geestelijke gezondheidszorg, de jeugdzorg en het onderwijs.

Wie weet hebben ze handige tips voor je!

De netwerkavond is op maandag 11 januari van 19.15 – 21.00 uur in de bovenzalen van café Florin (Nobelstraat 2-4 in Utrecht). De NVO praktijkavond is gratis!!
Er zullen 2 rondes plaatsvinden. Geef op het inschrijfformulier aan in welke domeinen jij interesse hebt en wij proberen je 1e en 2e keuze te honoreren. Inschrijven kan vanaf a.s. woensdag 9 december 12.00 uur via het inschrijfformulier dat op deze pagina zal verschijnen. Je ontvangt een bevestiging van je deelname per mail!

Grijp je kans om vragen af te vuren op toekomstige college (ortho)pedagogen!