Vrijdag 20 februari kun je een uniek bezoek brengen aan de Vreedzame school! Velen zullen het al kennen qua naam maar voor wat meer details, lees door. Enkele doelstellingen van het onderwijsprogramma van De Vreedzame School zijn onder andere om kinderen te leren conflicten op een vreedzame wijze op te lossen, ze te leren zich verantwoordelijk te voelen voor de gemeenschap en open te staan voor de diversiteit in onze samenleving. Vanaf 8.15u zijn wij welkom op de OBS Overvecht, locatie Stroyenborchdreef 2 (Stroyenborchdreef, 3562 GN Utrecht). De excursie begint zo vroeg omdat PAP op deze manier de kans krijgt om verschillende klassen te bezoeken! Na de rondleiding zullen we uitleg krijgen van het principe van de Vreedzame School en hoe dit verschilt van andere onderwijsprogramma’s. Lijkt jou dit interessant en wil jij graag mee naar deze excursie? Schrijf je dan in via svpap.nl! De excursie kost 2 euro.